krbové štúdio

V našom krbovom štúdiu nájdete všetko potrebné na vybudovanie

interiérového, alebo exteriérového krbu. V ponuke máme krbové vložky teplovzdušné alebo teplovodné, krbové kachle, liatinové piecky, sporáky na tuhé palivo, liehové krbové vložky bez komínu, komínové systémy, široký sortiment komponentov a doplnkov ku krbom.

Ponúkame krbové diela, ktoré zachovávajú koncepciu priestoru a zároveň spĺňajú veľmi dôležité požiadavky na bezpečnosť, popri tom vynikajú svojim dômyselným dizajnom a zaujímavým štýlom prevedenia.
Vieme sa prispôsobiť priestoru, času i vašim finančným požiadavkám.

So zárukou špičkovej kvality dokážeme zrealizovať stavbu krbu, či krbových kachlí presne na mieru. V realizáciách vzájomne spájame estetiku stavby s účelnosťou prevádzky.

Tvoríme tím krbových a kachľových majstrov s bohatými skúsenosťami v oblasti alternatívneho vykurovania.

Za viac ako 20 rokov sme vdýchli stovkám domácností tú pravú atmosféru.

Našim cieľom a filozofiou

je poskytnúť zákazníkovi výrobok, ktorý bude funkčný a účinný svojou kvalitou a prevedením. Zohľadníme váš vkus a potreby tak, aby pohľad na krbové dielo bol estetickým zážitkom a súčasne aj efektívnym a účelným zdrojom tepla, ktoré spríjemní spoločenskú atmosféru a pohodu.

na výber z pohodlia domova, alebo samotný nákup využite aj náš e-shop

E-shop je rýchla cesta ako si pozrieť, čo všetko pre vás máme pripravené. Môžete si tovar hneď objednať, alebo ak si vyberiete čo sa vám páči, stačí prísť do nášho obchodu kde vám tovar detailne predstavíme.

Poradíme vám, zabezpečíme odvoz aj odbornú montáž.

V našej ponuke nájdete značky

SCHIEDEL, BLANZEK, LA NORDICA, JOTUL, ROMOTOP, THORMA, EDILKAMIN, BURLEY, NAPOLEON, REGENCY, PACIFIC ENERGY a ďalšie.
Zákazníkom ponúkame komplexný servis v oblasti predaja a stavieb komínov a krbov, ako aj poradenstvo a predaj príslušenstva.

drager